BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Takarmatur 16958084

nr 1695 8084

Takarmatur

med prismor. Höjd: 30 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 21 april 2025
kl 20:55:49

20/4 15:50:35 1      Vinnande bud
20/4 15:51:22 1      justering av budtak